7 POPULIARIAUSIOS ON-LINE APGAVYSTĖS IR KAIP NUO JŲ APSISAUGOTI
Nepasakysime nieko naujo. Tik priminsime.
Žinokite, kad Jūsų kompiuterio kamera gali filmuoti Jus ir rinkti kompromituojančią medžiagą apie Jus, Jums to nežinant. Žinokite, Facebook’e niekada nebus galimybės suinstaliuoti mygtuką „nepatinka“ („dislike“) arba galimybę matyti kas žiūrėjo Jūsų profilį. O vis tiek bandydami tai padaryti – Jūs greičiausiai parsisiųsite Trojos arklį, kuris privirs košės.
Kaip elgtis, kaip atpažinti, ką būtina žinoti, kad galėtumėte apsisaugoti? Atsakymai informatyviame infografike – kurį sukūrė Who Is Hosting This. Jame informuojama apie 7 dažniausiai pasitaikančias internetines apgavystes (ang. scams), kurių tikslas yra neteisėtais būdais pasisavinti pinigus.
Geriausias būdas apsisaugoti – žinoti apie galimas grėsmes ir elgtis atsargiai. O susidūrus su tokia ar panašia situacija, privalote nedelsdami kreiptis ir į savo banką, ir į nacionalinį CERT’ą (www.cert.lt). Linkime būti saugiais!
Source: WhoIsHostingThis.com
DAUGIAU PATARIMŲ?
Steve Jobs’o + PIXAR naudotos kūrybingumo skatinimo priemonės
Apie tai, kokios priemonės taikytos PIXAR, siekiant skatinti darbuotojų kūrybingumą. Ir Steve Jobs įtaką.
JUS APGAVO. MINČIŲ LIETUS NEPADEDA KŪRYBIŠKAI MĄSTYTI
Apie tai, kodėl neverta minčių lietaus technikos naudoti skatinant darbuotojų kūrybinį mąstymą.
Kaip išmaniau googlinti? 12 konkrečių patarimų
Kaip rasti tam tikro tipo dokumentą, o dar geriau su konkrečia fraze? Kaip išmesti iš paieškos rezultatų visus paieškos rezultatus iš tam tikrų šaltinių? Ir kiti patarimai