Elektroniniai dokumentai

arba SharePoint dokumentų valdymo sistema

Jūs tik įsivaizduokite: organizacijoje nebėra popierinių vidinių dokumentų.

Elektroniniais paverčiami: visi įsakymai, tvarkos, nutarimai, procedūros ir procesai, projektai, net sąskaitos-faktūros. Viskas tvirtinama, kuriama, užsakoma, pasirašoma elektroniniu būdu. O jei pamirštate – sistema Jums primena.

 • Veikia nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar jos geografiškai nutolusių padalinių.

 • Yra elektroninis parašas su kvalifikuotu sertifikatu, o vidiniams dokumentams – elektroninis parašas -žyma.

 • DVS visiškai suderintas su „e.perdavimo“ sistema.

Pavyzdžiai:

 • Personalo skyrius parengia naują tvarką dėl kuro sąnaudų, telefono sąskaitų limito. Vadovas mato rengiamų dokumentų progresą ir tvirtina pabaigtą dokumentą. Personalas priskiria sistemoje užduotį visiems darbuotojams pasirašytinai susipažindinti su nauju įsakymu. Sistema ne tik išsiunčia užduotis, tačiau ir primena apie neperskaitytą ir nepasirašytą dokumentą. Personalas bet kuriuo metu gali pasitikrinti užduoties būseną.
 • Įmonių grupė organizuoja konferenciją. Visus kaštus apmoka ir sąskaitas gauna tik viena grupės įmonė. Tačiau pagal susitarimą kaštai dalinami ir paskirstomi tarp įmonių sutartu būdu. Sistema leidžia ne tik stebėti, kaupti, tvirtinti, bet ir išdalinti kaštus tarp įmonės grupių.
 • Atsakingi už ISO standarto valdymą ramūs. Sistema primena apie užduotis, reikalingus atnaujinimus ar kitus būtinus paruošti dokumentus. Prieš auditą sistemos pagalba galima parengti ir atlikti personalo žinių testus jų kompetencijos ribose.

Elektroniniai dokumentai – tai licencijuota dokumentų valdymo sistema – NOVUS POINT. Jos sudedamosios dalys arba funkcijos pasirenkamos, kaip SharePoint konstruktoriuje. Jei įdomu iš ko galite rinktis skaitykite čia: www.novuspoint.lt

Tai ne visos funkcijos, kurias geba atlikti mūsų elektroniniai dokumentai. Paprastai jie gerai pasitarnauja tiek vadovams, tiek rinkodaros, personalo, teisės ir kitiems skyriams, bei sutaupo laiko visiems darbuotojams. Gal norite pamatyti, kaip tai atrodo gyvai? Susisiekime!

Kitos paslaugos

Mes suprantame, kad Jums reikia tokios sistemos, kuri spręstų konkrečiai Jūsų problemas. Juk nėra tokios sistemos, kuri tiktų absoliučiai visiems.

 • SHAREPOINT

  Mes išmokinome SharePoint tarnauti klientui. Ir tai darome jau ilgiau kaip 10m. Gal galime padėti ir Jums?

 • PROGRAMAVIMAS

  Mes programuojame ASP/ASP.NET sistemas jau ilgiau kaip 16m. Jūs turite gerų idėjų - mes galime jas realizuoti.

 • AUTOMATIZAVIMAS

  Automatizuokite dalį užduočių. Ir sutaupysite pinigų, laiko. Darbas taps įdomesnis. Ir visi - labiau patenkinti.

 • Blogas

  Technologijų ateitis, atradimai, idėjos ir žinios tam, kad praskaidrintume rutiną ir būtume kūrybiškesni!